O nas

O nas

Od ponad 20 lat doradzamy i wspieramy naszych Klientów w procesie kupna, sprzedaży, najmu i wynajmu nieruchomości.

Firma INVESTUM jest obecna na wrocławskim rynku nieruchomości nieprzerwanie od 1997 roku świadcząca zorientowaną na klienta, wszechstronną i efektywną pomoc obejmującą usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Dzięki doświadczeniu i wiedzy na temat funkcjonowania rynku nieruchomości pomagamy naszym klientom pokonać trudności jakie towarzyszą podczas realizacji transakcji kupna, sprzedaży, najmu, wynajmu nieruchomości. Klientom oferujemy obsługę sektora mieszkalnego [ mieszkania, domy] oraz sektora komercyjnego [biura, lokale handlowe i usługowe], przy minimalizacji nakładu pracy i czasu naszych Klientów.

Jesteśmy otwarci na współpracę z innymi pośrednikami/ firmami trudniącymi się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz współpracujemy z innymi firmami i specjalistami mogącymi pośrednio wspomóc działania zmierzające do sprzedaży, kupna, najmu, wynajmu nieruchomości. Pomagamy w uzyskaniu kredytu / finansowania.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom i potrzebom. W naszej pracy zawodowej kierujemy się przede wszystkim wiedzą i doświadczeniem, dobrem i bezpieczeństwem naszych klientów. Odpowiednie pokierowanie procesem transakcji, wynikające z doświadczenia i umiejętności pośrednika w wielu przypadkach warunkuje sukces. Te cechy pozwoliły nam pozyskać zaufanie wielu zadowolonych klientów indywidualnych, a także zaufanie wielu małych i dużych firm.

Mamy na swoim koncie wiele udanych transakcji. Do grona naszych Klientów należą oraz zaufali nam m.in.: EURO Bank S.A., LUKAS Bank S.A., BRENNTAG Polska Sp. z o.o., PEPSI COLA Bottlers, PIZZA HUT, Szkoła Języków Obcych EMPIK, WKS ŚLĄSK, SIMOLDES PLASTICOS Polska Sp. z o.o., ECE PROJEKTMANAGMENT, Projekty Bankowe POLSOFT Sp. z o.o., OPUS Polska Sp. z o.o., SYGNITY S.A., LG ELECTRONICS Wrocław Sp. z o.o., LG PHILIPS LCD Sp. z o.o., PANTOS LOGISTICS Poland Sp. z o.o., NEXTBIKE Polska Sp. z o.o., BASF Polska Sp z o.o., CUBE.ITG S.A. oraz wiele innych.

Założycielką firmy jest Izabela Stefanowicz - posiadam licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami numer 2923. Jestem członkiem Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w obrocie nieruchomościami DOSPON oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości PFRN. W zawodzie pośrednika działam od 1996r.

Korzyści: wsparcie prawne, techniczne i formalne, sprawne i bezpieczne przeprowadzenie transakcji na każdym etapie.

Mamy nadzieję, że już wkrótce dołączą Państwo do grona naszych klientów.
Zapraszamy do kontaktu i współpracy.


Zespół

Pokaż wszystkich

Najnowsze oferty

Pokaż wszystkie
2 000 PLN
Mieszkanie
Wynajem
37.9 m2 2 pokoje Piętro 1 / 4
2 950 PLN
Lokal
Wynajem
75.0 m2 Piętro 1
99 000 PLN
Kup za PLN msc
Grunt
Sprzedaż
1447.0 m2
490 000 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Mieszkanie
Sprzedaż
52.0 m2 2 pokoje Piętro 4 / 4
469 000 PLN
Kup za PLN msc
Lokal
Sprzedaż
67.0 m2 Piętro 0 / 5