Jednym z najważniejszych elementów naszej pracy jest współpraca z innymi firmami trudniącymi się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz współpraca z innymi firmami i specjalistami mogącymi pośrednio wspomóc działania zmierzające do sprzedaży, kupna, najmu, wynajmu nieruchomości. Pomagamy w uzyskaniu kredytu / finansowania.

Największą satysfakcję dają nam nieustannie Klienci, którzy nie tylko wracają po pomoc z kolejną transakcją, ale i polecają nasze usługi swoim partnerom biznesowym, osobom wśród swoich rodzin, przyjaciół, znajomych, z czego wnioskujemy, że nasza praca jest doceniania.

Założycielką firmy jest Izabela Stefanowicz – posiadam licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami numer 2923. Jestem członkiem Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w obrocie nieruchomościami DOSPON oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości PFRN. W zawodzie pośrednika działam od 1996r.

Mamy nadzieję, że już wkrótce dołączą Państwo do grona naszych klientów.
Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Mamy na swoim koncie wiele udanych transakcji. Do grona naszych Klientów należą oraz zaufali nam m.in.:

Współpracujemy 1 of 5 Elastyczne i indywidualne podejście do klienta 2 of 5 Pomagamy w formalnościach 3 of 5 Sprzedaj swoją nieruchomość bez stresu 4 of 5 Znajdź wymarzone M bez stresu 5 of 5
Scroll to Top