Czernica

O inwestycji

Gotowe do odbioru domy mieszkalne jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej to optymalne połączenie nowoczesnej architektury i innowacyjnych technologii, zapewniających wysoką jakość, komfort i wygodę w celu stworzenia idealnego miejsca do życia w podwrocławskiej miejscowości Czernica, ul. Spacerowa.

Dostępne gotowe 2 warianty różniące się nieco w zakresie powierzchni i układu funkcjonalnego.

Powierzchnia użytkowa:
budynek A: 165,8 m²,
budynek B: 176,5 m²,
działka 800 m², taras 26m2, garaż w bryle budynku 18m2, miejsce postojowe przed garażem.

Zabudowa o kameralnym charakterze, pozwala cieszyć się wysokim poczuciem bezpieczeństwa i prywatności. Atrakcyjna architektura budynków, wysokie przesuwne przeszklenia w salonach z wyjściem na taras i ogród, funkcjonalne rozkłady pomieszczeń z możliwością indywidualnej aranżacji oraz niskie koszty użytkowania pozwolą na stworzenie przestrzeni idealnie dopasowanej do potrzeb domowników. Przyjazne rozwiązania takie jak ogrzewanie podłogowe rozprowadzone w całym budynku, wysokiej jakości drewniana stolarka okienna, system rolet okiennych z napędami elektrycznymi, przygotowanie pod instalację fotowoltaiczną stanowią istotne i wyróżniające walory inwestycji.

Atuty inwestycji:

Domy w standardzie zostały wyposażone w drzwi wejściowe Meranti (lite drewno) system jednego klucza, w bramę garażową segmentową z napędem elektrycznym CAME z 2 pilotami, wjazd na posesję wyłożony kostką betonową, ogrodzenie posesji panelami ogrodzeniowymi z podmurówką betonową (lokalne gabiony z kruszywem granitowym). Ściana zewnętrzna szczytowa wykończona została efektownym i trwałym klinkierem z systemem termoizolacji Artbrick o wysokich walorach dekoracyjnych, który przez długie lata zachowuje ładny wygląd i nie wymaga konserwacji. Instalacja alarmowa z centralą GSM, okablowanie pod instalację kamer monitoringu, Instalacja umożliwiająca podłączenie internetu światłowodowego.

W salonach zaprojektowane zostały duże drzwi tarasowe przesuwne z systemem HST, wysokiej jakości okna z pakietem trzyszybowym (producent FILA okna, okucia GU lub Roto), okna połaciowe Velux z pakietem termicznym (szyba potrójna + ciepły montaż BDX). Każdy dom posiada rolety zewnętrzne we wszystkich oknach na parterze budynku.

Niskie koszty eksploatacyjne i rachunki za ogrzewanie domu i wody użytkowej zapewni kotłownia gazowa Buderus GB072 20 kW z zasobnikiem CWU 120l ze sterowaniem pogodowym, instalacja cyrkulacji ciepłej wody użytkowej programowana przez użytkownika. Domy są ogrzewane podłogowo z możliwością rozbudowy o sterowanie pokojowe (okablowanie jest przygotowane). Dodatkowo będzie można skorzystać z przygotowania do montażu paneli fotowoltaicznych (kabel 5×6 mm2 z rozdzielnicy na strych).

Podejmując decyzję o zakupie odpowiedniej nieruchomości poza jej lokalizacją i układem pomieszczeń szczególnie mocno warto skupić się na jakości materiałów, z których powstał budynek. Będzie to bowiem miało znaczący wpływ na standard życia, poczucie bezpieczeństwa oraz wysokość kosztów eksploatacyjnych teraz i w przyszłości. Ten dom znacząco różni się od innych jakością wykonania i zastosowanych technologii. Powstał wyłącznie w oparciu o sprawdzone materiały, pochodzące od renomowanych producentów. To przemyślany z każdej strony produkt. Wybudowany został przez firmę z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży budowlanej.
Przykładowe zastosowania materiałów i technologii:
  • ściany konstrukcyjne z bloczków silikatowych SIL-PRO U24 na zaprawie cienkowarstwowej wzmacniane słupami żelbetowymi (ściana rozdzielająca sąsiedni budynek 2x SIL-PRO U18)
  • ściany działowe z bloczków silikatowych SIL-PRO U12 na zaprawie cienkowarstwowej
  • izolacja akustyczna ściany rozdzielającej budynki styropian akustyczny 10cm
  • system docieplenia Artbrick gr 20cm z płytką ceramiczną Feldhaus oraz styropian 20cm + tynk silikonowy Baumit
  • pokrycie dachu dachówką ceramiczną Koramic Karpiówka, która stanowi gwarancje jakości i dobrego smaku
  • docieplenie dachu piana poliuretanowa otwartokomórkowa – grubość 25cm
  • kompletne orynnowanie cynkowe VM ZINC
  • kompletne odwodnienie deszczowe.
Pełna lista materiałów do pobrania: CZERNICA charakterystyka techniczna i technologie

Lokalizacja

Położone inwestycji w pn-wsch. okolicach Wrocławia, oddalone około 10km od granic, około 18km od Pl. Grunwaldzkiego. Lokalizacja zapewnia wygodny dojazd do centrum Wrocławia w 20-25min. Atutem lokalizacji jest spokojna okolica, z dala od zgiełku, bliskość miasta i terenów zielonych, bliskość Wschodniej Obwodnicy Wrocławia oraz stacji kolejowej. W miejscowości znajduje się infrastruktura handlowo – usługowa, Zespół Szkolno – Przedszkolny, Centrum Zdrowia, Urząd Gminy.

Lista domów

Budynek A

powierzchnia użytkowa części mieszkalnej parteru: 66,80 m2
powierzchnia użytkowa garażu: 19 m2
powierzchnia użytkowa części mieszkalnej poddasza: 70,15 m2

Budynek B

powierzchnia użytkowa części mieszkalnej parteru: 71,64 m2
powierzchnia użytkowa garażu: 17,72 m2
powierzchnia użytkowa części mieszkalnej poddasza: 70,95 m2

Rzuty - do pobrania

Parter

Poddasze

Zapytaj o cenę!

Skontaktuj się

Przyjdź, obejrzyj

Złóż ofertę

Galeria

Wizualizacje
Rzuty
Zdjęcia z budowy
Scroll to Top